Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen papagájt tartani?

Milyen papagájt tartani?

Figyelt kérdés

Akinek van, leírná? Érdemes egyáltalán venni, ha napi 8 órát egyedül lenne?

Köszi a válaszokat!



2013. okt. 12. 17:57
 1/6 szántóvető ***** válasza:
55%
érdemes-e venni?ha erre vágysz akkor igen.nem lesz egyedül ha kettőt veszel,a tartása meg nem bonyolult.
2013. okt. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak egyet szeretnék, mert félek, ha ketten lesznek, engem semmibe vesznek.
2013. okt. 12. 18:39
 3/6 anonim ***** válasza:
akkor ne vegyél!! papagájt soha egyedül!!
2013. okt. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Na, vehetsz egyedül papagájt, de akkor foglalkozz vele.


Este alszanak, besötétedik és alszanak ennyi, világíthatsz neki, úgy még egy darabig ébren van. Télen 10 órán keresztül van kb sötét. ehhez hozzájön a te 8 órád. 18 óra, 6 óra marad vele, amit úgysem csak vele töltenél... Keves.


Megéri tartani, és párban is foglalkoznak veled, ha rendesen szelídíted őket. Persze attól is függ milyen fajt akarsz tartani.

2013. okt. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Papagájt, csak az tartson egyedül, aki egész nap otthon tud vele lenni. (Pl.: magányos idős emberek.)


Mivel te nem tudsz vele eleget foglalkozni, ezért mindenképpen párban tarsd őket!

2013. okt. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kevés az az idő, egy papagájjal naponta min 5-6 órát kell foglalkozni.Ha jól tartod őket akkor párban is lehetnek szelídek, de én tapasztalatból mondom, nincs annál szebb látvány mikor az odú alján meglátod az első kis tojáskát később a kis tollatlan fiókákat.Nekem is volt szobamadaram rengeteget foglalkoztam vele, de sajnos amikor kivittük levegőzni ellopták :(Szóval ajánlom neked, hogy egy 10-200eFt szobamadár helyett vegyél 3-4 pár hullámost és ha majd lesz időd és tojnak akkor majd a kicsikből nevelhetsz magadnak igazi szelíd madarat ;)
2013. okt. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!