Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Meg fog szelídülni?

Meg fog szelídülni?

Figyelt kérdés
Van egy hullámos papagájom. Még nem tudom a nemét mer fiatal.mikor benyúlok hozzá kicsit ideges lesz és ha közelítek felé akkor hátrál ,de amikor a dróthoz ér rámászik a kezemre és néha belecsíp a kezembe de ezt onnan tudom hogy látom más különben nem tudnám mer olyan gyengéd.az ujjamon tudom vinni egy kicsit de utána átmászik valami másra.egyáltalán baj hogy piszkálom?vagy csináljam másképp?
2013. okt. 23. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is hullámos papagájom volt, az elején még nem baj ha félős egy kicsit, ha sokat foglalkozol vele, meg fog szelídülni! De sok türelem kell hozzá!

2013. okt. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1 napja van nálam. az jó ha ráül az ujjamra?
2013. okt. 24. 08:31
 3/4 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Ha még csak 1 napja van nálad és már ráül a kezedre az nagy előrelépés, idővel biztosan szelídebb is lesz majd! Sok sikert!

2013. okt. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez nagyon jó van akinek sokkal több időbe telik.

Van, hogy segít ha kedvesen beszélsz hozzá,hogy szokja a hangodat meg a jelenlétedet. Meg adhatsz neki kézböl magokat meg zöldséget,gyümit, hogy a közelségedet is szokja és, hogy tudja, hogy az a kéz nem bántja, sőt épp ellenkezőleg...

Sok sikert! :)

2013. okt. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!