Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Miért csinálja ezt a nimfa...

Miért csinálja ezt a nimfa papagájom?

Figyelt kérdés
Az egyik nimfa tojóm éjszakánként repdes össze-vissza, veri magát a földhöz. Miért csinálja ezt? Van rajtakívül bent még öt másik, de csak ez az egy csinálja.

2013. okt. 27. 07:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugye a papagájok fél lábon alszanak. Ez az egy amelyik repdes, ennek nem jó az egyensúlya és leesik szó szerint. A sötétben nehezebben találnak vissza az ülőkére, és ezért csinálja azt a nagy cécót. Ajánlatos ilyenkor felkapcsolni a kisvillanyt hogy vissza találhasson. Nekem is volt ilyen madaram, csak ő hullámos volt.
2013. okt. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De régebben is volt már ilyen probléma egy másik madaramnál, ami most pont ennek a tojónak a párja, de nála már nincs meg ez a probléma most csak ez a tojó ilyen, minden éjszaka felkell oltani neki a lámpát, de csak fújtat a rácson, nem megy vissza az ülőre, aztán ha leoltom a lámpát, utána már csend van. Lehet ezen valahogy javítani? Mert félek, hogy összetörik benne egy tojás, vagy összetöri magát.
2013. okt. 27. 11:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok: Vagy az nem lehet hogy kitúrják a rúdról? Ha nem megy vissza akkor hagyd, tudja ő mit kell tennie! Te megpróbáltál mindent.
2013. okt. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mellette csak egy hím van meg 2 hullámos, nem valószinű, hogy kitúrják..a másik kalitkába van 4 nimfa, mégsincs semmi baj velük..de mindegy..remélem majd megoldódik egyszer.
2013. okt. 27. 14:46
 5/7 anonim válasza:
Az én nimfám is leszédül néha az üllőrúdról. Szerintem megijed valamitől vagy egyszerűen csak lebillen. Én is felszoktam kapcsolni a lámpát neki, hogy vissza találjon és utána minden a legnagyobb rendben van. Elsőnek furcsálltam mert sohasem csinálta egyik papagájom se, pedig amióta az eszemet tudom van papagájom.
2013. nov. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én nimfa tojóm detto ugyanez, csak ő nappal csinálja ezt, először én is féltem, hogy mi lesz vele, de látom, hogy utána szépen visszamászik, és el van felejtve a dolog.
2013. nov. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Megnyugodtam, hogy nem csak nálam van ilyen probléma :)

Mostanában vagy csak én szoktam meg és nem ébredek fel, vagy leszoktak róla szerencsére.

2013. nov. 27. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!