Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen felszerelést vegyek...

Milyen felszerelést vegyek Kanáriknak?

Figyelt kérdés
Szeretnénk Kanárikat venni,és az lenne a kérdésem,hogy miket vegyünk nekik?Kalitka,etető,itató edények,az oké.Nekem régen a papagájaimnak volt ilyen műanyag kalitkára akasztható műanyag valami,amiben fürödhettek, mert olvasom hogy a Kanárik szeretnek fürdeni.Gondolom az is kellene.Én inkább olyasmikre gondoltam,hogy játékok,létra,csengők,mint a papagájnak.Használnák is,vagy nekik nem kellenek ilyesmik?

2013. okt. 31. 16:08
 1/4 anonim válasza:
lehet betenni rudacskákat, hogy ne uatkozzan, meg csengettyűcskéket, vagy esetleg tükörrel is próbálkozhatsz, de szerintem egy-két kis botocskát TEGYÉL BE, mert különben, nagyon magányos lesz.
2013. okt. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kettőt szeretnék tartani mindenképpen,nem akarom kínozni hogy egyedül legyen,csak azért kérdeztem a játékokat,hátha szeretnek ilyesmikkel játszani,hogy jobban érezzék magukat,és ne unatkozzanak míg nem vagyunk itthon.Bár mamámék itthon vannak egész nap,meg 2 kutya,2 macska,úgyhogy nyüzsgés van.
2013. okt. 31. 17:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Tükörre, csengőre meg hasonló játékokra a papagájoknak sincs szükségük. Sőt többet ártanak mint, amit használnak.



A kanáriknak két természetes ülőrúd kell, az egyik a kalitka alsó sarkához legyen közelebb a másik a felsőhöz. Így lesz elég távolság hogy repülni is tudjanak.

Ha az egyik vékonyabb, a másik vastagabb akkor az ujjaik is tornázik.(De az ujjai ne érjék körbe, mert akkor nem kopik a körmük.)


Ezenkívül kell egy etető.(Önetetőt tilos használni, mert könnyen eltömődik.)


Egy itató.(Ez lehet önitató.)

Egy fürdető, ami lehet kívülre akasztós, vagy egy egyszerű edény a kalitka alján.

Szépia nekik is kell és jó ha van gritt is, ami az emésztésükhöz szükséges.

2013. okt. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat!
2013. okt. 31. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!