Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mi a baja? (többi lennt)

Mi a baja? (többi lennt)

Figyelt kérdés
van egy hullámos papagájom.és akár hányszor hozzá akarok ér vagy közelítek felé rekedt hangon csérvogni kezd.ez miért van előtte szelíd volt.Lehet hogy azért mert egyszer kijött a helyéről és amikor elakartam kapni nagyon megijedt.és hogy ne mondjátok hogy miért kergettem a macska is benn volt és rátámadt a papagájra.rá is csaptam a fejére seprővel, szegény pár nap múlva bele is halt.
2013. nov. 3. 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ez lehet a probléma. Próbáld meg visszanyerni a bizalmát, beszélgess vele, adj neki a kezedből finomságokat, tehát minél többet lásson téged és megbizonyosodjon arról, hogy nem kell tőled tartania. Ha tényleg szelíd volt, szerintem így sikerülnie kell újra megszelídítened. Sok sikert hozzá!

Egyébként szegény cica :( :( :(

2013. nov. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kriszti4 válasza:
Hát igen, nyerd meg a bizalmát.Nem vagyok egy nagy cicapárti, inkább kutyás vagyok, DE nem vagy szomorú a macska miatt?
2013. nov. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!