Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen nevelést igényel egy...

Milyen nevelést igényel egy jákó papagáj?

Figyelt kérdés

Fontolgatom, hogy néhány éven belül szeretnék jákó papagájt. Tudom, hogy sok foglalkozást igényel, és szeretném megfelelő körülmények között tartani. Minden dologra kíváncsi vagyok, de ami jelenleg konkrét kérdésként eszembe jutott (a lehetőségeim felmérése céljából), azok a következők:

1. Ugye napi röptetést igényel. Ehhez zárt röptető szükséges, vagy ki is vihetem magammal?

2. Tanítható arra, hogy csak bizonyos helyre piszkítson?

3. Nyaralás esetén bírja, ha magammal viszem?

4. Élvezné, ha részt vehetne megfelelő korosztály állataszisztált terápiájában?

Annak is örülök, ha csak forrást kapok.

Most még eléggé keveset tudok a papagájokról és a fajról.


2013. nov. 9. 17:26
 1/3 anonim ***** válasza:
2013. nov. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Asszem a katonai főiskolára kell beíratni.
2013. nov. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Beatrix555 válasza:
Igen, mindennapi röptetést igényel. Zárt röptető nem annyira jó, hacsak nem óriási a mérete, inkább lakásban kell röptetni. Ki lehet vinni magaddal a szabdban, de csak hámban, mivel vérében van a szabadságvágy, így el fog szállni tőled, és nem biztos, hogy visszatalál. Igen, tanítható, hogy csak bizonyos helyekre totyizzon, nem is annyira nehéz megtanítani rá, mert elég okos madár. Igen, el tudod vinni magaddal nyaralni, csak vigyázni kell rá, hogy el ne repüljön.
2016. dec. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!