Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hat hullámos papagájnak elég...

Hat hullámos papagájnak elég naponta 1 szokásos önitatóval kimért magkeverék?

Figyelt kérdés
2008. júl. 11. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hat hullámosnak az nagyon kevés!!!Ugyan nem volt hullámosom,de szerintem mindenképp min. két önitatónyi magkeveréket adj.És ha a madarak önetetőből esznek,akkor azt sürgősen cseréld le patkó alakú etetőre,vagy másmilyenre,de az önetetetőből nem tud egyszerre több madár enni,és az nem jó nekik!!Mivel általában egyszerre akarnak enni!!!De tapasztald ki,hogy mennyit esznek.Lehet,hogy most nyáron elég nekik,de télen tuti kevés lesz.Ha az egy adag elfogy,tegyél fel mégegyet,és ha az is elfogy akkor kettő adag kell.Ha nem,akkor elég egy.De a tél beköszöntével az étvágyuk is nőni fog,ehhez kell igazodni az etetésnél!!
2008. júl. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem két hullámos papagájom van és két önetetőnyi mag van mindig bent nekik. Tegyél be minimum három önetetőt, ezenkívül a kalitka aljára tálban még hármat-négyet. Nem szeretnélek megsérteni, de sajnos amennyit te adsz nekik, az nagyon kevés! Azzal is tisztában kell lenned, hogyha egyszerre éhezik meg két madár (ami hat madár közt igen is lehetséges) akkor ne kelljen veszekedniük és egymásra várniuk. Három önetető, három magos tál és minden nap egy maréknyi zöld levél (tyúkhúr és társai), egy alma felakasztva (kisebb alma). Valamint vitaminokkal is lásd el őket! :) Minimum két-három önitató is legyen bent, és a földön is elgyen minimum egy vizesedény.

OFF

A kalitkában legyenek játékok, például felakasztható labda, tükrök! Tedd színessé a bezárt madarak életét! :) És persze reptesd őket ;)

Sok szerencsét!

2008. júl. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 4 papagájom vagy egybe (plusz kettő másik külön kalitban) és ugy van 2 "patkó alakú" etető meg olyan amit bökdösni kell hogy jöjjön a mag belőle + állandóan van bent 2 fürt köles.
2008. nov. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!