Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Kiváncsi lennék a tapasztalata...

Buda Borbála kérdése:

Kiváncsi lennék a tapasztalataitokra madártartással kapcsolatban. Szelíd, barátságos, nem agresszív és nem túl hangos madárkát szeretnénk, óvodás fiaim mellé. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Gondolkodtam kézzel nevelt nimfán, hullámoson és most eszembe jutott a katalin. Köszönöm a válaszokat!

2013. dec. 5. 15:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekünk kecskepapagájaink voltak és bár ha rákezdenek, hihetetlen hangosak tudnak lenni, de ilyen viszonylag ritkán fordult elő, általában csak akkor csaptak zajt, ha valamitől megijedtek.

Egyébként nagyon aranyos, kedves állatok, ha foglalkozik velük az ember(bár ez gondolom minden madárról elmondható :)). A mieink kézből ettek, folyton le akarták szedni az ékszereinket, folyton ránk szálltak, kedvesen csipkedtek minket. Kétszer fiókáik is voltak, akik a mellkasunkon aludtak el, miközben mi tv-t néztünk :)

Szóval én mindenképpen ajánlom ezt a fajtát! :)

2013. dec. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Áron320 válasza:
kézzel nevelt pyrhura vagy katalin mind kettőre azt írják hogy csendes.
2013. dec. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Rózsa kitty válasza:
A Nimfa nagyon aranyos , nekem van egy tojó kézzel nevelt nimfám .. éjjel nappal velem akar lenni tanítottam neki trükköket , dallamokat..stb a nimfát ajánlanám ! De állatkereskedésbe nem fgosz tudni szelídet kapni csak szólok , énis vettem mnár ott és olyan vad volt hogy 1 évigprobálkoztam vele folyamatosan de nem sikerült.. aztán vettem egy szelídet :))
2013. dec. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!