Kezdőoldal » Állatok » Madarak » SOS meghalt a nimfa papagájom!...

SOS meghalt a nimfa papagájom! Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Meghalt ma virradóra a kedvenc nimfa papagájom. Sajnos már hónapok óta albérletben lakok, így nem tűnhetett fel elég gyorsan, hogy valami nincs rendben. A szüleim meg sajnos idősebbek és elég sokat dolgoznak, hogy ők is elegendő időt töltsenek a papagájokkal.

Szóval a kedvencemen feltűnt az, hogy a bóbitája nagyon furcsán csonka? Ez egyből feltűnt, de gondoltam volt valami veszekedés a két papagáj között (aki életben maradt egy kicsit mogorva), tegnap pedig észrevettem, hogy a szokásosnál többet alszik és elhúzódik társa mellől a sarokban és nagyon csöndes. Szokatlan is volt tőle, hiszen nagyon sokat énekelt. Tegnap este pedig azt vettem észre, hogy csukott szemmel aludt. Fura volt, mivel a fejét alvás közben mindig hátrateszi és egy lábbal alszik. Kicsit beszéltem is hozzá, hogy "mi van nagyfiú?" meg egyebek, arra ki is nyitotta a szemét és olyan aranyosan rám is nzett. Kérlek segítsetek, mi lehet a halál oka?? Nem akarom, hogy valami fertőző betegség, aztán a másik is elkapná. SOSBEN VÁLASZOLJATOK LÉGYSZI.

üdv: 19/L



2013. dec. 27. 08:58
 1/3 Reguska55 válasza:

hát nehéz megmndani mitől halt meg bár szerntem vlt valami akajájában merthallttam már olyan esetről hogy a vadonat új

bolti kutyakajábban mérget találtak és ez benne lehet a

pakliban de az is lehet hogy megevett valamilyen bogarat

(pókot) és lehet hogy attól.

2013. dec. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

En is csak azt tudom mondani, hogy elronthatta a gyomrát valamivel. Az en hullamosommal ugyanez történt, hasonló tünetek, de ő 3 nap alatt meggyógyult. Mostmár minden a régi. En is arra gondoltam először, hogy összeveszett a társával, mert mindig elzavarta. De aztán megláttam a kalitka alján a higabb szekletet. En ezt a kérdést írtam ki akkor. :


http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__madarak__5184191-mi-b..

2013. dec. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nimfa papagáj? Túlszexelte magát? :)) - bocs, ezt nem hagyhattam ki.


üdv:

Ügyeletes HülyeKommentelő :)

2013. dec. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!