Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Most mit csináljak? (hullámos...

Most mit csináljak? (hullámos papagáj)

Figyelt kérdés

Szóval van 4 hullámos papagájom és abból kettő állandóan marja egymást!Én most értem haza, és most láttam meg hogy az eggyik papagájomnak vérzik a lába!(gondolom a veszekedéstől)

Ugye nem vérezhet el szegény?



2013. dec. 30. 19:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

Mekkora a kalitka? Lehet amiatt veszekednek, mert túl kicsi a hely.


Mennyire vérzik? Vedd ki, ha meg tudod fogni, és nézd meg, mekkora a sebe! De ne engedd elrepülni szegényt. Esetleg mosd le a lábát, ha annyira szelíd, hogy engedi.

2013. dec. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

pontosítok!Úgy látom hogy a papagájomnak leszakadt a körme!

és vérzik neki!Még van rajta köröm de elég kicsi!miért vérzik a körme?

2013. dec. 30. 19:34
 3/11 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy a nagy veszekedésben valamelyik belekapott a lábába. Szerintem vedd külön a nagyon azt, amelyik nagyon agresszív.
2013. dec. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem akadhatott bele valamibe?

Ha a másik papagáj bántotta, akkor tedd őket külön kalitkába, főleg ha kicsi a mostani! 4 hullámosnak már nagy kell.

Tegyél az ujjára kamillás borogatást!

2013. dec. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat!:)

vizzel borogatom a körmét!Most külön vettem a veszekedősebbet!(A régi kalitkájába tettem!)

Nagy kalitkájuk van egyébként!De mindig megtalálták/megtalálják egymást:(

Ugye nem vérezhet el a papagáj?

2013. dec. 30. 19:42
 6/11 A kérdező kommentje:
Szerintem nem akadt be!Mert csupa toll minden!gondolom ahogy veszekedtek kiszórták a tollakat és a magokat!
2013. dec. 30. 19:43
 7/11 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem ne izgulj. Ilyen sérüléseket gyakran összeszedhetnek. Egy elvérzéshez komoly vérveszteség kell de gondolom dolgozik a kis szervezete és hamarosan megalszik a vér a seben. Ha lemostad akkor hagyd békén és szépen beszárad.
2013. dec. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Utolsó:köszi most megnyugodtam!remélen nem lesz baj!

Ahogy nézzem már nem vérzik neki!

Remélem hogy semmi baj nem lesz!

2013. dec. 30. 20:17
 9/11 anonim ***** válasza:
nem fog elvérezni!az bele akadt valamibe.de attól még teljes életet tud élni semmibe nem gátolj.nekem volt 1 lábú madaram is.szerintem rá kellene nézni milyen idősek a nemükre mekkora a helyük és hogy van e nekik odu és mennyi?!
2013. dec. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
lehet kicsi a kalitka? mekkora pontosan?
2013. dec. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!