Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hullámos papagáj karomvágást...

Hullámos papagáj karomvágást ill. csőrkurtítást mennyiért csinálja meg az állatorvos?

Figyelt kérdés

2014. jan. 3. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Jaj, azzal csak óvatosan... A mi állatdokink is megcsinálta és a kismadarunk több napig KÉPTELEN volt rendes magot enni, csak a fénymagot bírta és könyörgött a kajáért mert az az idióta úgy becsonkolta azaz bevágta neki h nem tudott semmit. Kiesett minden a kis csőréből, talán egy pár hétbe beletellt amíg kinőtt neki normálisra... :( csak óvatosan, még egyszer.
2014. jan. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja h válaszoljak is, 1000 Ft volt csak.
2014. jan. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szegényke. :( Hát ma már meg kell válogatni azt is, hogy kihez viszem.

Köszönöm a választ!

2014. jan. 3. 17:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy hullámosom, aminek túlnőtt a csőre, de én levágtam neki, nem vittem orvoshoz..a lényeg az, hogy nem szabad nagyon belevágni, csak anniyt amennyit muszáj, hogy utána már tudja koptatni magának. De ha nincs anniyra vészesen túlnőve akkor inkább csak tenyél be szépiát, és gyümölcsfa, vagy fűzfaágakat, azokat elrágcsálja és kopik rajta a csőre és a körme is.
2014. jan. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én azt javaslom hogy inkább vastagabb ülő rudat kel neki betenni.és csőrkoptatót!szépia halcsont.és nem lesz gond a manikűrrel!
2014. jan. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Van sokféle ülőrúdjuk, vagy 4 csőrkoptatójuk, egyikük használja is, vele semmi gond nincs, de a másiknak nagyon túlnőtt a csőre, egész nap csak a magáét mondja, néha eszik közben aztán folytatja, hidegen hagyják a koptatók. Neki kellene a "manikűr". :-)
2014. jan. 4. 20:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Az gond.nekem sok madaram van de még nem találkoztam ilyennel.akkor nem tudok okosat mondani.Orvos.
2014. jan. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!