Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mért nem jönnek ki a hullámosaim?

Mért nem jönnek ki a hullámosaim?

Figyelt kérdés
Van egy hullámos párom.Van kalickájuk de nem érdekli őket,és sajnos az sem hogy kijöjjenek a ketrecből.Régebb kesztyűvel benyúltam és kivettem őket de nem szerették.Máskor a fészkekből jött ki a tojó de most már azt sem látom jónak.Hogy hivogassam ki őket?A kedvencük a saláta de annyira eszesek hogy elveszik a bejárattól.Mit tegyek?
2009. nov. 30. 14:08
 1/8 kalmangabor ***** válasza:
Nem látom a problémát. Ha jól értem, kalitkában vannak, és onnan nem jönnek ki. Ha nem, hát nem. Nyisd ki az ajtót, majd kijön, ha akar. Ennyi. Ha félreértelmeztem a kérdést, bocsánat!
2009. nov. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
kinyitom de nem jönnek.....pedig szerintrm szeretik a szabadságot.
2009. nov. 30. 14:41
 3/8 anonim ***** válasza:
türelem, kitartás.Szerintem ne piszkáld őket.Hagyd nyitva az ajtót.Legyen nyugodt a környezet.Ha biztonságban érzik magukat talán kijönnek.A salátát pedíg a kalitkától kissé távol tenném.Egyébként mióta próbálkozol?
2009. nov. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
a him augusztustól van meg a tojó kb. szeptember.Az elején nem próbálkoztam de most olyan 1 hónapja próbálom erre.Amikor itt volt a haverom a fészken át kijött és utána este is meg vissza is ment.De azután stop
2009. nov. 30. 17:31
 5/8 anonim ***** válasza:
51%

inkább annak örülj, hogy nem jönnek ki és repkednek össze-vissza a lakásban!


Ha nekem ilyen szófogadó papagájaim lennének, akkor nagyon boldog lennék!


De hagyd rájuk a döntést! Még mindig szokják a környezetüket!


Majd kijönnek, ha akarnak!

2009. nov. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
kosz
2009. dec. 1. 07:47
 7/8 anonim ***** válasza:
az én nimfámat szó szerint ki kellett hajtani a kalitkából legelőször, de utána már magától is kijött. szép lassan hozzászokik, hogy a nyitott ajtó, az azt jelenti, hogy repülhet. nekem már a kezemre is felmegy. türelem :)
2009. dec. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
elöbb utóbb kijönnek, hagyd nyitva a kalitka ajtót vagy ha már jól repülnek akár magukra is hagyhatod (persze forró radiátor, meg ablak, ezekre figyelj oda) enyémaim akkor jönnek ki a mikor akarnak. Eleinte énis noszogattam őket, de meguntam és hagytam hadd döntsenek ők... mostmár minden reggel két körrel kezd a brancs :D
2009. dec. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!