Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen madarat érdemes nekem...

Milyen madarat érdemes nekem venni?

Figyelt kérdés

Olyan madarat (gondolom papagáj) szeretnék, amit meg tudok tanítani szeretni, meg megszelídíteni, hogy a vállamon üljön, meg ne akarjon elszökni.

A szobámban lenne egy 1Mx1Mx3M-es ketrecben.

Olyan 5ezer körül szeretném a madár vásárlását úszni.

Milyet vegyek? Tudnátok esetleg weboldalt ajánlani, ahol erről a témáról tudok tájékozódni?


2014. jan. 12. 21:53
 1/2 A kérdező kommentje:
És persze minden tippet és vásárlás előtti tudnivalót szívesen fogadok.
2014. jan. 12. 21:54
 2/2 anonim ***** válasza:

Ilyen árban a nimfát javasolnám.


Szelídíthető, meg lehet tanítani beszélni, vállra ülésre is. Az, hogy ne szökjön el.. hát... Nekem volt egy régen, azt ki lehetett vinni az erkélyre, nem repült el, de mindig féltettem. Aztán elköltöztünk egy erdő mellé, ki lett rakva kalitkástól egy kicsit az udvarra, hogy nézelődjön, anyám meg kiengedte a 2. napon, mondván, máskor se ment el. Meglátott egy madárrajt, megpróbálta őket utolérni, azóta se láttuk szegényt.

Szóval ezzel csak óvatosan, az a biztos, ha csukott ablaknál repteted a szobában.


Ha a nimfa mellett döntesz, hímet javasolnék, azokat könnyebben meg lehet tanítani beszélni. De ha nem veszel mellé párt, készülj fel, hogy te leszel a társa, és ha nem vagy vele, kiabálni fog utánad, szóval nagyon sok foglalkozásra van szüksége.


Ezeket az oldalakat tudnám ajánlani a témában:

[link]

[link]

2014. jan. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!