Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit tehetnék, hogy a nimfám...

Mit tehetnék, hogy a nimfám biztonságban érezze magát?

Figyelt kérdés
még csak tegnap hoztuk el, így csodákat természetesen nem várok, elég vad. de tegnap csak párszor mászkált a kalitkában, és csak 2-szer csipogott, míg ma fél óránként rájön az 5 perc, rikácsol, és mindent megpróbál szétszedni a kalitkában, ugrál, félek, hogy kárt tesz magában. kinn voltam mellette, tisztes távolságban tőle, tanultam, olykor kedvesen beszéltem hozzá, de akkor is csinálta. most már egy ideje nem vagyok vele, gondoltam, hagyom, de így is ugyanolyan nyugtalan. mi lenne a jó megoldás?

2014. jan. 19. 15:54
 1/1 2000... ***** válasza:
Szia! Sürgősen vedd ki, ha tudod, és vedd magadhoz, játsz vele, huzzegy madzagot magad után,ez segiteni fog, kezdetben minden nap röptesd a házban persze, és simogasd!! :) Nekem eddig 8 papagájom volt, én imádom őket!! 14/l
2014. jan. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!