Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogyan lehet megállapítani a...

Hogyan lehet megállapítani a napos pulyka nemét?

Figyelt kérdés
Tavasszal vennék kb.6-ot, de 2kakast és 4tojót szeretnék.

2014. febr. 2. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:
a napos pulyka nemét nem tudod megállapítani, azt csak később látni, mint a tyúkoknál... napos pulykát nem ajánlom, nagyon kényes állat, tartunk pulykát, van szaporulat, de sose maradt életben egy sem, pedig próbálkoztunk almaecettel, vitamincseppel, nevelőtáppal, főtt tojással, túróval, de mindhiába...
2014. febr. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=Y4E0ngRUkPc

ebben a videóban 3:25-től lehet látni hogy állapítják meg a napos csibe nemét.

A pulykánál is így kell???

2014. febr. 3. 09:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgy mint a krokodiloknál. A kloákáján keresztül.
2014. márc. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szekelyke18 válasza:
hat a nemet megallapittani szerintem ugy kell mint a csirkenek, viszont kikor a szarnyat az anyatollu befogja mar a kakasok kezdenek puffeszkedni. Hat h baj lenne velek szerintem nem anyira, a szomszedomeknak 20 evet volt nekem pedig ez a 3. eve, nem panaszkohatok rajuk. ami hasznos tunivalo h 2-4-6 naposon egy egy szemes borsot (fekete) lekell dugni a torkukon es mikor hannya a gyongyit sem doglik bele... nekem bevalt probald meg
2015. márc. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!