Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Zavarnak titeket a galambok?

Zavarnak titeket a galambok?

Figyelt kérdés
[link]

#Galambmentesités #galamb befogás
2014. febr. 9. 18:41
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Engem egyáltalán nem. Azok is csak madarak. Nálunk is vannak a kertben.
2014. febr. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az jo! En is szeretem oket! Pont ezert csinaltuk a weboldalt, mert sajnos dokan bantjak oket es mergezik, befogatjak es twplaleknak adjak...:(((
2014. febr. 9. 18:57
 3/8 anonim ***** válasza:
31%
Engem nagyon. Elszaporodtak, össze-vissza sz*rnak mindent, az erkélyekre befészkelnek, ott is ürítenek. Repülő patkányoknak tartom , betegségeket terjesztenek. Én letörném azoknak a kezét akik etetik őket.
2014. febr. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
33%
Engem is zavarnak. Nagyon elszaporodtak, néhol már az eget sem látni tőlük, betegségeket terjesztenek, a sz*rukkal parazitákat, tönkreteszik a szobrokat, az alattuk parkoló autókat, megzabálják az erkélyre kipakolt cuccaimat, én sem értem, hogy miért kell őket etetni, így is annyian vannak, mint a nyű, aki nem bír a lelkiismeretével, és zöldeskedni akar, az ültessen fákat, vagy menjen el egy menhelyre kutyát sétáltatni, de ne tegyen keresztbe a többi embernek azzal, hogy falatja, meg lakóházak tetejére szokatja ezeket az állatokat. Én is a mentesítés híve vagyok, ebben nincsen semmi rossz, hiszen nincsen ellensége a galambnak a városokban, kivéve a kombínót, amire mindig felkenődik 1-2 bénább egyed, de ez sajnos nem elég. Hozzanak be akkor sólymokat, vagy tényleg lőjék ki őket, vagy valami, mert az az épület, ahol én lakom pl ki se látszik már a sz*rból.
2014. febr. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nem zavarnak,szépek!
2014. febr. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Nem zavarnak,csak az a bajom velük,hogy nem hordják a cilinderüket.


turbék-turbék

2014. febr. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Engem igen, és fogok kérni galambmentesítést.
2014. márc. 14. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

engem zavarnak!

a galamboknak a szemuk nagyon jo vagy a szaglasuk?honnan tudjak,hogy mikor van kenyer a szemeteszacskomban es akkor kibontjak a csorukkel es szethordjak a kenyeret,meg a szemetet.

2014. máj. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!