Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogyha egy LIBA tojásokat rak...

Mark860 kérdése:

Hogyha egy LIBA tojásokat rak egy fészekbe és ül rajtuk akor az azt jelenti hogy ki fog kelni?

Figyelt kérdés
meg lenne egy olyan kérdésem hogyha egy liba tojjt tojást abba a fészekbe amit ö csinált és ha a gunár liba is rajta ül az baj ??

2014. febr. 23. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:

kikel persze, ha megvan termékenyítve.

Az nem baj, például a császárpingvineknél az apa gondozza és költi ki a tojásokat.

2014. febr. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hogy tudom meg hogy mege van termékenyitve egy tojás ugy értem ha fel töröm mit kel néznem benne ??
2014. febr. 23. 21:12
 3/4 anonim ***** válasza:
hát abban is van egy adag ondó, gondolom, ez annyira nem látszik, de azt tudom, hogyha van gúnár a libák között akkor biztosan megvannak termékenyítve.
2014. febr. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de még nem láttam egyszerse libát rá ugrani ám hogy lehet meg állapitan hogy melyik gunár és melyik a tojo ??
2014. febr. 24. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!