Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A hullámos papagájt otthon...

A hullámos papagájt otthon lehet hagyni egyedül két hétre?

Figyelt kérdés

2014. febr. 24. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
NEM!!!!!! Mindennap friss víz, és eleség kell neki.
2014. febr. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Persze, maximum ehen meg szomjan hal meg szetragja a kalitkat unalmaban. Keress valakit, aki legalabb ketnaponta ranez.
2014. febr. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis!!!!!
2014. febr. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet. Nekem vannak, és ugyan nekem nem önetető van, hanem rendes tálka van beakasztva nekik, abban van a víz és a mag is. Nos a magot hamar összeszemeteli, a tiszta maghoz szórja a héjakat is, rendre ki kell szedegetnem a maghéjakat. A víz már másnaposan nem kell neki, friss napi vízcserét igényel. Sajnos nekem belepiszkol néha, na úgy se iszik belőle. A harmadik dolog: a társaságot mellőzni egy madárnál? Kész halál. Szegény unatkozna.
2014. febr. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nyilván adnék neki ételt meg italt.

Kedves utolsó köszönöm a NORMÁLIS felvilágosítást!

2014. febr. 25. 20:34
 6/7 anonim válasza:
100%
Semmiképpen!!! A papagáj társas lény, nem csak a magocskát és a friss vizet igényli, hanem a gazdi (vagy helyettese) társaságát is. Akár bele is halhat a kismadár az egyedüllétbe! Valahogy gondoskodj helyettesről, én azt ajánlom.
2014. máj. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
75%
utolsó komentre válasszolnék, elég nagy hülyeség amit írt. Ha nem szelidítetted meg, és megtudod oldani, hogy a szomszédok friss vizet és kaját adjanak neki, nyugodtan otthonhagyhatod
2016. nov. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!