Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Nimfa papagáj egyedül? Mit...

Nimfa papagáj egyedül? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Van egy kézzel nevelt hím nimfám, és egy hím hullámosom, külön kalitkában. A nimfát nem érdekli a hullámos és kerüli is, ha ki vannak engedve. A hullámos kezd megöregedni, talán egy éve van vissza, és én nemsokára egyetemre megyek, ahova nem vihetem magammal a nimfát. Tehát egyedül maradna, a szüleimmel, akik ugyan beszélnének hozzá, de nem lenne az igazi, mit csináljak? Nagyon szeretem, de még egy nimfát nem szeretnék venni, esetleg egy hullámossal megpróbálkozzak? Nem lesz rámenős, és nem fogja zavarni a nimfát?

2014. márc. 6. 22:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanilyen párosítás van, nagyon jól megvannak egymással egy kalitkában. Néha veszekednek, de az nem vészes, nagyrészt szeretik egymást tollásszák egymást.
2014. márc. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vegyél mellé 1-1 párt, körülbelül max 4000 forintodba fog kerülni ha kereskedésben vásárolod meg őket és utána nem kell aggódnod
2014. márc. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De nem fog visszavadulni? Sokat bíbelődtem vele a kézzel nevelés miatt :)
2014. márc. 8. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!