Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Ilyen időben már ki lehet...

Ilyen időben már ki lehet rakni a hullámost/nimfát? Mit kell nekik biztosítani ahhoz hogy ne faggyanak jég éjjel?

Figyelt kérdés
2 külön kalitkában van a 2 pár. Mind2-nek van faoduja, ha azt felteszem és fáznak akkor oda bebújnak? Ha egy pokróccal letakarom a kalitkát az elég nekik vagy még túl hideg van?

2014. márc. 8. 13:58
 1/3 anonim ***** válasza:
A szomszédnak kinn van, én az enyémet nem vinném ki, elég az a belső szabadság. Éjszakára kinn hagyni? Nemár. Viddd be kalitostul, éjjel még fagy.
2014. márc. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát én még nem tenném ki, főleg nem szeles időben. Éjszakára meg kint ne hagyd szegényeket!

Én mondjuk 20 fok fölött vittem ki őket, és csak nappalra, éjszakára nyáron se hagytam kint.

2014. márc. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát én azért nyáron kint hagyom őket akkor nem lesz semmi bajuk.
2014. márc. 13. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!