Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Egyedül van az egy szem...

Egyedül van az egy szem nimfám. Vegyek mellé egy párt? Vagy egyedül is megvan játékok, meg tükör mellett?

Figyelt kérdés
Sajnos szüleim nem engednek mellé még egy papagájt.. Mit tegyek? Tapasztalt emberek véleményét kérem!

2014. márc. 8. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
En tapasztalt nimfa tarto vagyok es mar volt nimfam egyedul mas madarfajjal es fajrarssal is egyutt tartva es mindenhogy jol erezte magat, de legjobban akkor erezte magat amikor masik nimfaval lehetett. Minden allat a fajtarsaval erzi a legjobban magat, szoval fuzd meg anyuekat hogy engedjek meg. Szeritem mindegy anyagi szempontbol es kosz szempontbol is hogy 1 vagy 2 madar van sok sikert :)
2014. márc. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél mellé egy párt vidd haza és a szüleid is meglátják h milyen jó úgy. Nálunk is így volt!!
2014. márc. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Nem okoznak nagy zajt? Nem szeretnénk ha a szomszédok átjönnének.. (panel ház)
2014. márc. 10. 16:31
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
ha 2 tojó akkor szinte nulla hang, ha hím van akkor néha fütyül de nem vészes
2014. márc. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem hím nimfám van és zeng a ház :) .... és nem csak füttyent hanem szó szerint sivít

Egyébként a tükröt nem ajánlom mert van hogy bevadulnak tőle...

2014. márc. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek! :D Hamarosan új papagáj fog nálunk csiripelni.:)
2014. márc. 11. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!