Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Panelban lakunk van egy nimfa...

Panelban lakunk van egy nimfa papagájunk, aki eléggé hangos. Áthallatszik valamelyik szomszédhoz? Ha hozzád áthallatszik a szomszéd madara kérlek írd meg, hogy feletted, melletted vagy alattad lakik-e a papagáj és mennyire hallod.

Figyelt kérdés
2009. dec. 14. 08:44
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Az én szobám a szomszéd konyhája mellett van. Ők a konyhában tartották a madarat ami engem eléggé zavart! Szóltam neki és átvitték a konyha melletti helységbe. Így már egyáltalán nem hallom! :)
2009. dec. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
a szomszédunknak volt papagája. Olyan helységben tartotta, amelyik nem közvetlen a szomszéd mellett volt és semmit nem hallottunk belőle.
2009. dec. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem közvetlen szomszéd mellett van hanem a középső szobában. Az érdekel,hogy esetleg az alsó szomszéd hallhatja-e vagy a felettünk lakó.
2009. dec. 14. 11:58
 4/8 anonim ***** válasza:
Az még kevésbé, mert gondolom, neki is ugyanaz a helység van ott.
2009. dec. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ. Mikor bemutatkoztunk a szomszédnak megkérdeztem,hogy hallja-e a papagájt, de azt mondta,hogy nem nem is vették észre azt sem,hogy mi költöztünk. Mondtam neki ha esetleg hangos akkor szóljon,de azt mondta,hogy nem hiszi,hogy szólni fog, de köszöni,hogy ezt felajánlottam :)

Mindenkinek ilyen alsó szomszédot kívánok!

2009. dec. 17. 09:01
 6/8 anonim ***** válasza:

miaz hogy

még a szomszéd házból is lehet hallani egyet (kb 50 méter panel-panel)

nekem is van kettő

2010. jan. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem a szomszédot azt mondta,hogy ő még soha nem hallotta,de ha hallani fogja az sem baj ő imádja őket. A felettünk lakónak kutyája van, aki szeretettel ugat 6:30kor hétvégén is. Azért nem tudok rá haragudni, mert valószínűleg unatkozik vagy valami gondja van azért csinálja és a fentieket jobban zavarhatja, mint engem.
2010. jan. 5. 09:00
 8/8 anonim ***** válasza:
52%

Nekem is nimfapapgájom van és panelban lakom.


Mi májustól októberig az erkélyen tartjuk a kis dögöt.

Ott kedvére elfütyörkészik a többi madárral.

Van hogy lent az utcán hallom messziről hogy mondja a magáét.

De a szomszédok tényleg nem hallják.

2010. máj. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!