Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Nekirepülnek a madarak az...

Nekirepülnek a madarak az ablakomnak, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Már többször is előfurdult ilyen, valamikor magát a madarat is láttam (cinkét), hogy koppanás után szerencsésen továbbrepült, máskor meg csak a nyomukat, ott is remélhetőleg túlélte.

De pár napja viszont egy szerencsétlen fenyőrigó (mit keres az még ilyenkor lakott területen?) úgy nekivágódott, hogy talán azonnal el is pusztult, még egy apró tollpamacs is maradt az ablakon :(

Falun lakunk, az én ablakom a kertre néz, egy nagy cseresznyefa is odalóg. Amúgy a tér nyitott, kb 20 métterre vannak ólak, utána szőlő, meg végig itt-ott fák. Hogy nem látják hogy itt egy ház? Vagy ilyenkor megijednek, üldözik őket? Az ablakomon nincs semmi, teljesen átlagos, talán kissé ritkán tisztítom. Lehetne valamit tenni, hogy mégegyszer ne történjen ilyen? Úgy sajnáltam szegény rigót... :(


2014. márc. 21. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:
71%
Nem látják. [link]
2014. márc. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ragassz rá ilyen fekete nagymadár matricát vagy nem tudom hogy hívják, nekünk is sok madár nekirepült de azóta nem.
2014. márc. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ragadozómadár sziluett [link]
2014. márc. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!