Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hova forduljak segítségért? SOS

Hova forduljak segítségért? SOS

Figyelt kérdés

Sürgősen segítségre lenne szükségem!

A libánkról lenne szó.

Egész nap nyitva tartotta a száját, lihegett, most este meg már hallottam, hogy így sípol is, miközben lélegzik. Megfogdostam a nyakát, meg a begye körül, és olyan, mintha fel lenne fújva, mintha a bőre alatt lufi lenne. Nemrég voltam kint megnézni, és az egész állat olyan, mintha fel lenne fújva, végig éreztem a bőre alatt a levegőt, még a fejénél is! Mi lehet ez, mitől van, és legfőképp: mit csinálják, hogyan gyógyítsam meg?! A környékünkön nincs senki, aki értene ehhez és segítséget kérhetnénk.

Előre is köszönöm!

(És nem vagyok kíváncsi a 'süsd meg' és hasonló hozzászólásokra.)



2014. márc. 22. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
23%

Sajnos nem nagyon lehet rajta segíteni. Nem látom az állatot, de én megpróbálnám egy kicsit kiszúrni a bőrét egy olyan helyen ahol nem veszélyes. Bocsi ha hülyeség a válasz. Nem tudom hogy mennyire lehet a bőrétől a levegő.

Amúgy átérzem a helyzeted mivel én is baromfi betegségekkel és 2 kakas össze szokatásával küzdök + az egyik kakas úgy néz ki menthetetlen szóval valahonnan szerezni kell egy másik kakast amit szinte lehetetlen lesz megbarátkoztatni a meglévővel. Sok szerencsét ! Én inkább várnék holnapig és kihívnám az állatorvost :/

2014. márc. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos állatorvos nem tudnánk hívni, és nincs a városban, környéken olyan orvos, aki értene madarakhoz. :(
2014. márc. 22. 22:07
 3/3 anonim ***** válasza:
48%
Állatorvos nélkül esélye sincs a jószágnak!! Tán kézrátéttel akartad meggyógyítani, vagy mit hittél hogyan sikerülhet?
2014. márc. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!