Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hullámos papagájom múlthéten...

Hullámos papagájom múlthéten kapott egy tükröt. Azóta csak akkor megy el a tükör mellől, ha éhes. Szüksége lenne egy társra?

Figyelt kérdés

Előtte nagyon jól elvolt. Hintázott, kijött a kalitkából, és leült valahol a szobában, stb... Most pedig állandóan magát figyeli, és oda is búj a tükörhöz a mellkasával.

Vajon hiányzik neki a társaság?



2014. márc. 29. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Vedd ki a tükröt azonnal! Nem tesz jót a viselkedésének ez a játék. Soha nem szabad neki berakni. Egy társat szeretne, akivel elvan, egy fajtársat nem egy tükröt. Az enyém is egyedüli még, de nemsoká kap egy párocskát. Nagyon becsapod vele a madarat azt hiszi lett egy párja de közbe meg csak önmagát látja benne.
2014. márc. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
43%
Az én papagájomnak is volt tükre, de semmi baj nem lett belőle. Egyáltalán nem baj. De ha van pénzed meg energiád még egy papagájra, akkor hajrá. :)
2014. ápr. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Vercsifercsi válasza:
Szerintem tükröt semmiképp sem. Nekem is van, de nem szeretnék mellé még egyet, de azt se szeretném, hogy saját magát bámulja. Vettem egy olyan faágat, amire rá van szerelve egy tollas, plüss papagály, amit lehet húzogatni, és mozgatni a testrészeit.
2014. máj. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!