Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Szerintetek egészséges Kis...

Szerintetek egészséges Kis Sándor papagáj kép alapján?

Figyelt kérdés

Venni szeretnék egyet ami még fióka de már tollas! (Utána néztem a kézzel nevelésnek...) Most van egy de nekem olyan keservesnek tűnik de lehet csak hülye vagyok...szerintetek?


[link]


[link]



2014. ápr. 6. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nemtudom, én lehet nem venném meg...szerintem inkább várj még, lesznek később is eladó fiókák, elsőre inkább már tollasabb fiókát válssz szerintem mert ilyen kicsivel nagyon sok baj van..nagyobbat már elég napi 1x, x is etetni.
2014. ápr. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Neki még 4 óránként enni kell adnod. Hogy oldod meg suli/meló mellett?

Egyébként meg teljesen rendben van kép alapján.

2014. ápr. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Suli mellett apa is tud adni neki mert ő is tudja enNek a módját! Ő most épp nem dolgozik!
2014. ápr. 6. 19:31
 4/4 anonim ***** válasza:

Így kép alapján egészségesnek tűnik. A szeme szép tiszta, kerek és érdeklődő.


Én annyi hibát vettem rajta észre, hogy a szülei a hátán és a feje hátsó részén(Ahol a kis fekete pontok vannak.) kitépkedték a tolltokokat.

Ez a szülők rossz szokása tehát nem a fióka hibája. Ahogy megszűnik a tépkedés a tollak kifognak nőni.

2014. ápr. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!