Kezdőoldal » Állatok » Madarak » 2 napja vettem a hullámos...

2 napja vettem a hullámos papagájom és ha lekapcsolom a villanyt este repdes össze vissza szerintetek mi az oka ennek?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 8. 20:18
 1/5 anonim válasza:
Próbáld meg lefedni a kalitkák egy takaróval. És utána nyugodtan kapcsold le a villanyt. Nálam ez bevált.:)
2014. ápr. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a segitséget megprobálkozok
2014. ápr. 8. 20:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Az enyémmel érdekes módon nem volt ilyen, szépen viselkedett. De ha letakarod egy vékony anyaggal akkor megnyugszik hamarabb.
2014. ápr. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálam alvási ritmus van kialakítva. Fél órával lefekvés előtt lekapcsolom a nagyvillanyt és felnyomom a kicsit. Elkezdenek tollászkodni és elhelyezkednek a hintájukon. Fél óra múlva én is lefekszem, addigra már majdnem alszanak.
2014. ápr. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is van egy szokás. Mielőtt lekapcsolnám a villanyt a kapcsolónál matatok. Akkor tudják hogy alvás lesz, felülnek a hintájukra. Ha mindenki a helyén van, akkor kapcsolom le a villanyt.


Amúgy van olyan hogy éjszaka megijednek. Elég hozzá egy kis fény (főleg ha gyorsan mozog), amit a sötétben nem tudnak beazonosítani, nem tudják mi okozza, mi az valójában. Ha belegondolok én is megijednék :D

2014. ápr. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!