Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Nimfa és hullámos (bőv. )?

Nimfa és hullámos (bőv. )?

Figyelt kérdés

A fiú hullámos papagájom párjának sajnos sikerült meglógnia.Már a 2. párjától kellett megválnia,egyébként semmi baja egyenlőre,nagyon elvan egyedül is ami meglepő,még nemigen tapasztaltam ilyet. Viszont egyedül semmiképp nem hagyom,nincs szívem.

Arra gondoltam egy nimfát választanék mellé. Egy egész szoba a rendelkezésükre áll,mondhatni röpde,de a kalitka is szép nagy.

Azért nem szeretnék hullámost mert csak egymással törődnek,és hiába csinálok bármit,nem kezesek. Így viszont legalább a Nimfa kezes lenne,de közben mégsem lennének teljesen egyedül. A hullámosom nagyon barátságos,biztos vagyok benne hogy befogadná az új lakót.

Nagyon hangoskodnának együtt,mi a tapasztalatotok? Vagy ők is elgügyögnének egymásnak?

Érdekelne a véleményetek. Köszi!


2014. ápr. 13. 10:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is volt 2 hulim, amikor meghalt az egyik a másikat addig még soha nem láttam olyan boldognak. Szerintem jól meglesznek együtt.
2014. ápr. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Érdemes kettő külön kalitkába rakni őket és a két kalitka közti távolságot minden nap csökkentsd! Csak aztán erezd össze őket, amikor már a kalitkák összeérnek, és úgy is jól megvannak együtt.

2014. ápr. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!