Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Zebrapintyekkel lenne probléma...

Zebrapintyekkel lenne probléma!? Sürgős mi legyen a tojóval? Kinél hagyjam a kicsiket? Egyáltalán elválasszam őket?

Figyelt kérdés
Volt 2 zebrapintyem,nagyon szerették egymást, de most hogy ki kelt a 4 tojäsuk, a tojó folyamatosan kergeti a himet,amikor megy enni akkor a him beszokott menni etetni a fiokakat nem bantjaőket, de a tojo azonnal kikergeti. Ès most vettem eszre hogy véres a kalitka. Azt hittem megöltek egy kicsit aztan amikor kijott a tojo láttam hogy véres a lába a körménél. Hétvégén kifogm venni és megvizsgalom, elsonek azt hittem meghalt egy kicsi es azert veres a laba, nem szivesen all ra, fáj neki. Mit ajánlotok,mit tegyek? Külön tegyem őket? Kinél hagyjam a kicsiket? Mert az apának tavaly már voltak kicsije egy másik tojoval.

#zebrapinty #zeprapinty fióka
2014. ápr. 24. 14:39
 1/1 anonim válasza:
Milyen odu van fent nekik?
2014. máj. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!