Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mi baja lehet a Kis Sándor...

Mi baja lehet a Kis Sándor fiókámnak? (SÜRGŐS)

Figyelt kérdés
Kézzel nevelem melegben van eszik is rendesen! Mindig rendesen etetem, megvárom míg kiürül a begye! De mos reggelre olyan fura lett nem ürült ki a begye, ilyen bánatos,szomorkás nem olyan aktív mint eddig! Gyenge! (4 hetes(

2014. máj. 1. 17:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Az miaz?
2014. máj. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kis Sándor papagáj!
2014. máj. 1. 17:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Én csak a nagy sándor papagájhoz értek, szerintem ugyanaz, lehet, hogy csak megviseli a front.
2014. máj. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
4 hetes? Honnan van? Vidd el állatdokihoz vagy menhelyre, hogy ideiglenesen lássák el, kérj tanácsot, szegényt kinyírod..
2014. máj. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értek a papgáj neveléshez nem kell aggódni már neveltem fel többet egészségesen de ilyennel még nem találkoztam...
2014. máj. 1. 17:41
 6/8 anonim ***** válasza:
Hallottál már a polyoma nevű betegségról?Kimondottan az ilyen korú papagájokat viszi el,de ezenkívül van még Pbfd,cirkovírus ezek közül sajnos bármelyik lehet.Olvass utánna a neten.
2014. máj. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Elvittem állatorvoshoz! Azt mondta, hogy valami vírus és a szemét tenyésztő már úgy adta ide h lappangott benne! Már nem tudod vele mit tenni az orvos! :(
2014. máj. 8. 17:15
 8/8 Diana1234 ***** válasza:
Szia megmondanád honnan vetted a papagájt ? Érdekelne nehogy én is tőle vegyem meg
2019. jan. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!