Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hullámos papagájnak melyik a...

Hullámos papagájnak melyik a megfelelő ketrec?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Tudom sokat linkeltem,de szeretném,hogy a leendő papagájomnak a legjobb legyen,de mivel bérházi vagyok nem engedhetek meg magamnak ezeknél nagyobb ketrecet sajnos :((a helyhiány miatt)


2014. máj. 3. 08:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezek közül a legnagyobbat válaszd ki ami nem kör alakú, hanem téglalap. Egy pár hullámos elfér benne, ha rendszeresen kivannak engedve.
2014. máj. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Olyan kalitka kell, amelyikben sehol nincsenek lekerekített végek, inkább szélesebb, mint magasabb és a rácsokon nincs festék. Naponta ki kell engedned őket, ha ekkora lesz a kalitkád, mint ezek. És ne egy papagáj legyen, hanem kettő.

A műanyag ülőrudakat pedig cseréld ki fára és rakj be néhány játékot, de ne zsúfold túl. Csörgőt, csengőt, tükröt ne adj nekik.

Bármi kérdésed van, szívesen segítek.

2014. máj. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Ezek közül egyik sem jó?:( Először csak egy lesz és miután teljesen megszeledül utána fogok venni neki egy párt.Természetesen amint haza jövök a suliból(3.óra) kiengedem és lefekvésig kint is lehet.
2014. máj. 3. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!