Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen magyarországi madarat...

Milyen magyarországi madarat jó tartani háziállatnak?

Figyelt kérdés

Dolmányos varjú, mátyásszajkó, szarka. Idáig ezeket olvastam. Ezek közül melyik a legjobb, vagy van még másik is?

Olyat szeretnék, amit akár el is lehet engedni és visszajön. Jó ha okos, és plusz pont, ha tud hangokat utánozni.



2014. máj. 7. 01:47
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, de ezek közül szerintem mindhárom védett madár, a dolmányos az szerintem biztos, a szajkó is. Szarkát már láttam aki nagy röpdében tartott, nem tudom honnan szerezte. Azt mondják a holló és a varjú a legokosabb madár, bár azt hogy ha elengeded visszamegy e az olyan hogy vagy-vagy.
2014. máj. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ha Wikipédián kikeresed, kiderül, hogy egyik se védett.

Talán azért ha fiókakorától tartom, akkor hozzászokik a helyhez meg a kajához (meg hozzám) annyira, hogy visszajöjjön.

2014. máj. 7. 15:21
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Ezek közül csak a mátyásszajkó védet! Tarts szarkát nekem is az vaan visszajön a hízószora ha elengedem,tud beszélni ,és nagyon ragaszkodik hozzám nélküle elsem megyek otthonröl
2014. jún. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocs hívó szó*
2014. jún. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hű ez tök jó, hogy tanítottad be és honnan szerezted? (Amúgy a szajkó se védett, több helyen is írták)
2014. jún. 11. 10:43
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja meg az nem gond ha sok más szarka is van a közelben?
2014. jún. 11. 10:44
 7/7 anonim ***** válasza:
24%
Ki kell venni a fészekből vagy erdésszel vadásszal madarász eggyesülettel beszélni hogy szerezzen neked szivesen adnak ,ert ugy legalább egyel kevesebb van a természetben mind három (szajkó,szarka,dolmányos) elég kártékony és irtandő főleg az utoobi kettő de nagyon hálás madarak én a szarkát javaslom viszon egész nap (éjszaka nem) őránként kell etetni őket amíg fel nem nőnek utána már maguktól fognak enni macska kaját és csak is csak nyers PULYKA húst lehet nekik adni SOK SIKERT :)
2014. júl. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!