Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Madarak

A kérdés

Kékes-zöld színű alapon fekete, apró, pöttyös tojást találtam sajnos törötten a vihar miatt. Milyen madáré lehet?

Kb 2,5-3 cm-es volt. A vihar miatt nem tudom biztosra írni hogy milyen fán volt, de erdei fenyő alatt találtuk meg

Keress kérdéseket hasonló témákban: madár, tojás

2014. máj. 18. 19:08  Privát üzenet  

A válasz
Froncsi nevű felhasználó válasza:

Az elmondások alapján énekes rigó :)

[link]

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2014. máj. 18. 19:31 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

igen, ez lesz az! Nagyon szépen köszönöm!!!!

# 2/2Időpont 2014. máj. 19. 21:04 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Óvodai évzáróra fehér alapon fekete pöttyös alkalmi ruha adható kislányra?
Border collienak mennyire elfogadott, hpgy a fehér részen fekete pöttyös legyen a lába?
Albínó ancistrus és az a sima fekete pöttyös, van rá esély hogy párosodnak?
Milyen madár lehet?
Találtunk az udvarba egy kb 5cm-es kis gyíkot. A háta barna és 3 fekete csík fut a hátán. A hasa fekete pöttyös, szélen barnás. Milyen fajta lehet ez? Védett?
Miért pusztultak el a két guppim? Azegyiketaz akvárium alján vettem észre sárgaalapon fekete pöttyös volt de mikor meghalt tisztafehér lett? Mi lehetett a baja? Rá kéthétre még egy elpusztult.

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Madarak rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!