Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogyan lehetséges a galambok...

Marika43 kérdése:

Hogyan lehetséges a galambok elriasztása az ablakpárkányunkról, olcsón, házilag? Lakótelepi lakásban lakunk, és ki tud nekünk erre tanácsot adni?

Figyelt kérdés

#erkély #Galambriasztás párkányról
2014. máj. 19. 07:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Különböző színű, színes reklámszatyrot darabolj csíkokra. Egy hosszabb madzagra kösd fel őket, és lógasd ki az ablakon, ahogy a szél fújja, a galambokat elriasztja.

A madzag egyik végére köss egy hurokfélét, amit az ablak-kilincsre tudsz belőlről akasztani, ha elég vékony a madzag, vagy horgász-zsineg, attól még az ablakot be fogod tudni csukni.

2014. máj. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én láttam, és hosszabb- rövidebb ideig beváló módszert. Egy mű varjú, vagy valamilyen ragadozó madár viasz másolata. Azt , nem tudom hol lehet kapni, de a galambok messzi elkerülik. Nézz utána.
2014. máj. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!