Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mikor engedhetem el a széncine...

Mikor engedhetem el a széncinegét?

Figyelt kérdés

Kaptunk egy széncinege fiókát hogy neveljük, mert az illető elutazott, előtte összeszedte, pedig nem kellett volna, a szülők biztosan etették mert tollas volt és valamennyire röpképes.

Már harmadik hete etetjük.

Már rossz nézni a kalitkában, 5 percenként visít hogy éhes, etetés után folytatja, de félek hogy túletetem.

Elengedhetem ha már tud repülni? Önállóan még nem "vadászik" annyi hogy ha leesik a kukac, leröppen érte, megkopogtatja, és megeszi.



2014. máj. 19. 16:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha azóta még nem tetted, mindenképpen engedd el. Még nem szokott annyira hozzád, viszont tud már boldogulni. Őt kalitkában tartani kínzás, és tényleg helytelen volt, hogy az ismerősöd beavatkozott.
2014. máj. 21. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!