Kezdőoldal » Állatok » Madarak » SÜRGŐS! Verébfiókát este is...

SÜRGŐS! Verébfiókát este is kell etetni vagy csak hajnaltól?

Figyelt kérdés

És ha hajnaltól akkor 4 vagy 6 óra körül?

Találtam az udvaron egy kis fiókát, valószínűleg kiesett a fészekből. Repülni még nem tud. Próbáltam megreptetni alacsonyról persze, de képtelen még rá. A tollai kivannak nőve, a hasán még kicsit csupaszkás. A lábai nagyon gyengék, nem tud rajtuk megállni. Lehetséges, hogy esés közben megsérült a lába? Vagy csak még kicsi, és nem tudja használni? Főtt tojással etetem, nagy étvágyú, életerős fióka! :)


2014. máj. 25. 23:50
 1/3 A kérdező kommentje:

[link]


Róla van szó :)

2014. máj. 25. 23:50
 2/3 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, hogy mikor eteted. A fiókát a szülei folyamatosan etetik, náluk nincs étkezési idő.

Adjál neki nagyon apróra darabolt párizsit is, vagy bármilyen főtt húst.

2014. máj. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jó, de tegyük hozzá több éhes szájat etetnek, és úgy tudom este pihennek, mint mi emberek vagy a papagájok is pl. Úgy néz ki nem is éhes, 10-11 körül evett utoljára, hajnal 4kor kínáltam nem evett, csak 1-2 falatot. 5-kor sem. Legközelebb 7-kor kínálom, meglátjuk mi lesz.
2014. máj. 26. 05:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!