Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Szerintetek milyen papagályt...

Szerintetek milyen papagályt válasszak? Nimfa vagy hegyi?

Figyelt kérdés
Most kezdek el papagájt tartani és nem vagyok benne biztos hogy nimfa papagájt válasszak vagy hegyi papagájt, nincs tapasztalatom nem tudom hogy melyik legyen. A válaszokat előre is köszönöm :)

2014. máj. 26. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

*papagáj

Elsőre inkább nimfát javasolnék.

2014. máj. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. máj. 26. 21:42
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Nimfa. Kezdőknek kiváló, a hegyi már drágább és másabb is, a nimfa is csodálatos kis madár
2014. máj. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A hegyivel nincs tapasztalatom, a nimfa jó, ha szelídet akarsz akkor ne állatboltból vegyél. Ha onnan veszel mégis, készülj rá, hogy jó lassan fog veled megbarátkozni és tiszta idegbeteg lesz az elején. Én az egyiket ott vettem, másikat egy embertől akinek a madarak a hobbija és ő is besegít a nevelgetésükbe kikeléstől - ég és föld a különbség a két madár között. Nekem mondjuk van türelmem a boltihoz is, csak szólok, hogy ne érjen meglepetés vagy ne legyél csalódott, ha hazaviszed és azt tapasztalod, hogy retteg tőled a madár.
2014. máj. 27. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!