Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Miért csinálják ezt időközönké...

Miért csinálják ezt időközönként a nimfa papagájaim?

Figyelt kérdés
Sziasztok az lenne a kérdésem, hogy van 2db nimfa papagájom nagyon jól kijönnek egymással és barátok is az ujjamra ülnek mindig vagy a vállamra vagy a szobámba elhelyezett ülőrúdra, simogatni is tudom őket de időközönként nem ülnek az ujjamra a kalitkában bent kuksolnak és megsimogatni sem tudom őket meg persze fürtös kölest sem tudok nekik adni. Ez az állapot nagyjából 2 órát vesz igénybe átlag, miért van ez? Előre köszönöm

2014. jún. 1. 15:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Arra a két órára azt szeretnék, ha békén hagynád őket. Pihennek, meditálnak, nem éhesek és társaságra sem vágynak. Ha napokig fennállna a dolog, mondanám, hogy nem normális, de 2 óra... neked is biztos van 2 órád a napból, mikor arra vágysz, hogy mindenki hagyjon békén.
2014. jún. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazad van, de én úgy gondoltam, hogy ők estefelé mikor tv-znek (igen szoktak tv-t nézni :D) akkor ellazulnak utána meg mikor bezárom őket a kalitkába akkor már nyugodtan alszanak a tv nézés idejében "meditálnak".
2014. jún. 2. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!