Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogyan tudnám rávenni a...

Hogyan tudnám rávenni a papagájt, hogy egyen?

Figyelt kérdés
Két napja került hozzám kereskedésből egy nimfa papagáj, és azóta nem akar sem enni, sem inni. Van másik kettő nimfám is, (ők tenyésztőtöl jöttek) amik az első nap után már vígan belakták új otthonukat, így most kicsit meg vagyok ijedve. Még nem engedtem össze őket. (fiatal madárról van szó)

2014. jún. 1. 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán próbálj neki valami feltűnőt adni, lehet, hogy nem találja a kosztot?
2014. jún. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia, 1-es vagyok. Az jutott az eszembe, hogy amikor az én madaram kézhez akartam szoktatni, akkor a kalitka rácsa közé tettem az almaszeletet, és én ott, előtte, a maradék almát eszegettem, ő is kedvet kapott, és utána már nem félt az almától.
2014. jún. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaidat, és a segítséget. Sokat segítettél. Főleg az almás trükkel. :)
2014. jún. 2. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!