Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Elszökött papagájt hogyan...

Elszökött papagájt hogyan fogjak el?

Figyelt kérdés

Valahonnan elszökött, és elszeretném kapni valahogy :D

Az eperfánkon lakik, itt jól elvan most, tettem ki vizet is neki hogy ideszokjon. Milyen módszerrel kaphatnám el?



#papapgáj
2014. jún. 11. 18:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem rakjál ki neki kaját, illetve tartsd ki neki az ujjadat, sok papagáj tudja, hogy akkor odarepülhet. Akár kirakhatsz egy ketrecet is neki kajákkal, hátha belemegy (ezt is sok papagáj tudja, lehet, hogy csak pár nap után)
2014. jún. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, rakj ki neki kalitkát, eleséget, vizet bele. Nagy valószínűséggel ismeri, és be fog menni. Én személy szerint a kéz/ujj feltartást nem javaslom,mert nem mindegyik van kézhez szokva. Viszont előbb utóbb éhes és szomjas lesz és bemegy a kalitkába amit ismer. Persze ha nem repül tovább addig...
2014. jún. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!