Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Találtam egy sérült fecskét!...

Találtam egy sérült fecskét! Mit tegyek sürgős?!

Figyelt kérdés
A testét nem mozgassa de szuszog csak a fejét tudja valamennyire mozgatni a szemét is ritkán nyissa ki. Mit tegyek mert nincs a közelünkben madárkórház vagy ilyesmi.

2014. jún. 15. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Tartsd melegen, és ne piszkáld (maximum vizet próbálj adni neki egy fecskendőből), szerintem sajnos esélytelen, hogy túlélje. A gerince lehet eltörve talán.
2014. jún. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ azért próbálkozok!
2014. jún. 15. 11:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, mi lett vele...
2014. jún. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! mi lett vele?

Sajnos nincs szervezett madármentés hazánkban. De itt felsorolnak néhány helyet, ahol foglalkoznak mentéssel, ha az ember elviszi maga a madarat:

[link]


Egyébként lehetséges, hogy nekirepült valami ablaküvegnek, és attól sérült meg így, sajnos sokszor előfordul. Úgyhogy ha a saját házatokon van számukra veszélyes felület, akkor oda tegyél valami hálót az üveg elé, hogy lássák, nem tudnak átrepülni. Az üveget nem érzékelik.

Más állat is megtámadhatta, macska, ragadozómadár is akár..


Ha még él, etetni rovarokkal kellene, amit nem valószínű, hogy tudsz gyűjteni, de megfelel helyette bármilyen kukac, giliszta aprítva, vagy túró, főtt tojás, sajt. Mindez vízbe mártva.

2014. jún. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Műtsd meg! Vegyél kesztyűt meg a szád elé tegyél maszkot!
2014. jún. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!