Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Miért csinálják ezt a hullámos...

Miért csinálják ezt a hullámosaim?

Figyelt kérdés

Nos van kér hullámos papagájom, egy fiú és egy lány...


Ha reggel kb 8 órától tovább alszok vagy csak fekszek, akkor bedühödnek, eszeveszett csérogásba kezdenek még fel nem kelek, de ha befordulok a fal felé és hátat fordítok nekik akkor az csak olaj a tűzre...


Szerintetek miért csinálják ezt?



2014. jún. 15. 12:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Aranyosak lehetnek. :D


Ki szoktad engedni őket? Nekem az egyik nimfám őrül meg reggelente amikor látja, hogy már ébren vagyok, ő az akit ki szoktam engedni, gondolom alig várja már ilyenkor, hogy kijöhessen. (A másik három gyáva, ők még nem jönnek ki maguktól, nem is szoktak őrjöngeni reggelente sem emiatt.)

2014. jún. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
persze, naponta kb 2 órát vannak kint, persze van hogy 2-3 napig nincsenek kiengedve de utána ha kiengedem akkor tovább vannak kint... de az is érdekes ha bejön anyám és leteremti őket hogy maradjanak csendbe mert h aludnék, akkor max 10-15 percig csendbe vannak, utána megint csérognak... előre dőlnek az ülőn nekifeszülnek és csérognak...
2014. jún. 15. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!