Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A törpepapagájoknál mind a...

A törpepapagájoknál mind a két nem igen hangos és kiabál egyfolytában?

Figyelt kérdés
Vettünk 1 pár törpepapagájt.Tegnap láttam bemenni öket a fészekbe,ezért raktam be nekik füzfaágakat és ma benéztem a fészekbe és volt benne valamennyi kéreg meg egy levél.Az a kérdésem,hogy azonos nemüek vagy lehet,hogy tényleg 1 pár?

2014. jún. 18. 12:43
 1/1 anonim ***** válasza:
76%

szia! a nőstény a farktollai közé dugva szállítja a fészekanyagot! a hím ilyet nem csinálna.

vagy

"A legbiztosabb ivarmeghatározást a törpepapagáj medencecsontjainak távolsága adja. Ha a két egymással szembeni csont összeér, vagy max. 2 mm távolságra vannak egymástól, akkor nagy valószínűséggel hím, ha viszont a távolság meghaladja a 2 mm-t, akkor tojó törpepapagájjal van dolgunk."


innen másoltam: [link]

2014. jún. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!