Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Van ötletetek, hogy mit...

Gyümölcskosár kérdése:

Van ötletetek, hogy mit csináljak, két 5 hetes kecskepapi fiókával, ha már nem nagyon etetik őket, a szülők?

Figyelt kérdés
Sziaszok! Van egy kecske költőpár madaram, szépek, 1 évesek, egészségesek. Van két fiókám, most 5 hetesek. Egy nap különbséggel bújtak ki a tojásból. A nagyobbik, szépen feljődik, vele nincs gond, és néha már próbál eszegetni, a kicsi viszont fele akorra a tesókájánál( már ő is tollasodik), csak neki lábszétcsúszása volt, az egyik lába spontán helyrejött. :) A beteg kis lábát is használja, nagyon kis ügyes, őt hetek óta mesterségesen is etetem, a lemaradása miatt, meg őt kezdetben nem is annyira etették a szülők, de látom rajta, hogy éhes, mert sir, hiába etetem én is. A gondom az, hogy eddig az apa gyönyörűen etette őket, az anya már nem vagy két hete. De két napja, már az apa, is egyre kevesebbet eteti őket, mert állandóan pároznak anyával! Az anya meg már szátrégott mindent fészek reményében, mivel a két kicsi még a fészekben trónol! :) Mit tegyek, ha már egyáltalán nem fogják etetni a kicsiket, mi lessz igy velük? Látom, hogy folyton éhesek, de a szülők, már az újabb tojásrakáson törik a fejüket! Mi lessz igy a kicsikkel? Az anya ha bárhová is tojásokat rak, bárhol kitudja az úk kicsiket költeni? Mit csináljak most, öteletetek, tanácsotok van? Az anyának, nem lehet tojásvisszamaradása? És a kicsik nem fognak éhenhalni? Etetgetem őket pempővel, de mindig nem tudom, mert dolgozom is! Nem fognak, éhen halni, amig nem lesznek önnálóak? És mivel a kissebb fiókám, még teljes ellátásra szorul, vele mit tehetek még? Köszi a válaszokat! Kriszti
2014. jún. 20. 12:17
 1/2 anonim válasza:
Szerintem menny állatkereskedésbe vagy állatorvoshoz ott biztos tudnak valami jó tanácsot adni.
2014. jún. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Már megoldódótt a probléma,a kicsi sajnos meghalt, mert beteg volt, és ezért nagyon szomorú vagyok, mert nagyon a szivemhez nőtt! A nagyobbik meg már kirepült, vele már nincs gond, szerencsére! De köszönöm a tanácsodat!
2014. jún. 28. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!