Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Találtam egy kismadarat, mit...

Találtam egy kismadarat, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
A földön volt, a fán nem láttam fészket, nem akartam otthagyni, mivel sok arrafele a macska esetleg kutya is. Most beraktam egy kis kalitkába, de fogalmam sincs mihez kezdjek vele. Annyira már nem nagyon nagyon kicsi, de még kicsi. Nem szeretném, hogy elpusztuljon.
2014. júl. 6. 16:34
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
Keresd vissza a keresőben a 625 ilyen témájú kérdést, és onnan vegyél ötleteket!
2014. júl. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Keress egy állatmenhelyet és add be oda.
2014. júl. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
35%
Akkor gyorsan tedd vissza oda ahol találtad! Mert nálad el fog pusztulni.
2014. júl. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos amelyik kismadár kiesik a fészekből annak annyi (bocsánat a csúnya kifejezésért). Szerintem vidd vissza oda ahol találtad és hagyd ott.
2014. júl. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Az út közepére? hát nemtudom...

lisztkukacot hol tudnék nagygyorsan vasárnap venni?

2014. júl. 6. 16:58
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha már tollas, akkor vidd vissza oda ahol találtad.

A szülei tovább fogják etetni.

Ellenkező esetben el fog pusztulni.

2014. júl. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem rakhatom ki az útra.
2014. júl. 7. 02:32
 8/8 anonim ***** válasza:

1. Mindig be kell azonosítani, hogy milyen madár! Legalább egy fotót tölts fel, ha te nem tudod!

2. Vannak olyan madarak, akik még akkor elhagyják a fészket, minkor repülnise tudnak még. Az anyjuk a földön eteti. ilyen pl a feketerigó. Az ilyeneket ott kell hagyni és nem szabad összeszedni.!

Ja bocs, hogy az út közepén? Igen, vagyis nem: Leviszed az út közepéről az út menti fák, bokrok közé/alá! A csipogásukat felismeri az anyjuk és megtalálja.

MIndig meg kell nézni, hogy vajon honnét jöhetett oda. Ha az út egyik felén park van, másik felén házak és egy keskeny fasor, akkor nagyobb a valószínűságe, hogy a parkból jött, oda kell tenni, jó néhány méterrel bentebb! persze ha azt látod, hogy egy ház udvarán lévő fák között élnek, akkor oda...

Megmenteni csak azokat a madarakat kell oly módon, hogy felveszed elviszed, aki véletlen van kipotyogva a fészekből. Ha egészséges, akkor visszarakod a fészekbe, ha nem akkor:

3. [link]

2014. júl. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!