Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogy kell a monori börzén árulni?

Lahunka98 kérdése:

Hogy kell a monori börzén árulni?

Figyelt kérdés
1 pár énekes papagájt szeretnék eladni. Az érdekelne h kell-e helyet foglalani ha igen hol és mennyiért?
2014. júl. 30. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:
beszélj a biztonsági őrökkel vagyis akik láthatósági mellényben vannak ott. elvileg csak bemész lecuccolsz, aztán majd jön valaki, és beszedi a helypénzt ami kocsinként asszem 2000ft de ha csak ugy vagy akkor annyi sem
2014. aug. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha nem kocsival akarsz bemenni, akkor csak belépőjegyet kell venned.

De ahhoz hogy árulhass, kell állatorvosi igazolás is. Ami kb 1500ft.

2014. aug. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
az állatorvosi igazolást azt hogy kell csináltatni lesz ott egy orvos aki csak úgy "ránéz" ad egy papírt és kész vagy elviszem az itt honi állatorvoshoz ad róla papírt. és akkor az 1500Ft ott kell kifizetni?
2014. aug. 2. 13:01
 4/6 anonim ***** válasza:

Én elmentem a saját állatorvosomhoz. Megmondtam neki, hogy mire kellene egy igazolás (8/a igazolás a neve.)

Ő megkérdezte, hogy kb hány madarat viszek és ezeknek kb mennyi az súlya összesen.

Kifizettem, az egyik példányt börzén a jegyárusnak odaadtam a másikat eltettem.

(Az orvos nem is látta az állatokat, az egész csak formalitás. És ez meg is látszik a sok beteg állaton, amit egyesek bevisznek.)


Én azt mondom, egy pár énekest nem éri meg elvinni, inkább interneten hirdesd meg. Ott akár azt írhatod, hogy igény esetén a börzére elviszed, és akkor kinn átadod vagy megmondod jegyárusnak, hogy már lebeszélted a vevővel.

(Egyébként már 8óra után az állatorvos sincs kint, akinek ezek a papírok kellenek.)

2014. aug. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jaja.

Érdemesebb meghirdetni, és egyeztetve elvinni.

2014. aug. 3. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget.
2014. aug. 3. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!