Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Ez a kalitka eleg nagy a...

Ez a kalitka eleg nagy a Hullamospapagajaimnak? G:\Images\Camera\

Figyelt kérdés
2014. júl. 31. 13:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Kedves Karola!

Azt ugye tudod, hogy mi innen a te számítógépeden a G: meghajtón levő képeket nem látjuk?

Ha szeretnéd, hogy lássuk, akkor töltsd fel pl. kepfeltoltes.hu-ra.

2014. júl. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Jaj nagyon sajnalom ,file:///G:/Images/Camera/20140731_132055(1).jpg

Igy megtudod nezni ?

2014. júl. 31. 13:17
 3/24 Ghtyshd ***** válasza:

Én is a képfeltöltés.hu-t ajánlom :I

nem látszik semmi

2014. júl. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
2014. júl. 31. 13:25
 5/24 Ghtyshd ***** válasza:
68%
Szerintem jó (Már amennyit látok belőle)
2014. júl. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnalom , hogy ennyit bohockodom de ilyent meg eletemben nem csinaltam .Itt egy jo nagy felbontas. [link]
2014. júl. 31. 13:33
 7/24 Ghtyshd ***** válasza:
54%

:D persze, hogy elég. Amúgy nekem sincs nagyobb ketrecem, sőt pont olyan mint a képen, csak fehér.

Amúgy nekem is ilyen papagájaim vannak/voltak. Az egyik (a képen lévőknél a zöld re hasonlít) meghalt, ezért vettük újat.

De anyum nem bírta a csipogásukat :( ezért most a mamám társasága lett a papagáj.

De a kérdésre visszatérve.. elég nagy, de jól meglesznek azon az egy állókán? Szerintem még tegyél be 1-2-őt.

2014. júl. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
90%

EGYÁLTALÁN NEM jó!!!!

Még 1 hullámosnak se adnék ilyen kalitkát nemcsak a mérete miatt hanem azért se mert nem jó a formája,ajtaja és a rács se. Hogy az utóbbi 3 miért nem jó küldök egy linket privátban olvasd át.


A méretről pedig csak annyit hogy 2 hullámosnak HA!!! mindennap ki vannak engedve a szobába legalább 4 órára akkor egy 40-50cm mély, 60cm magas, 60-70cm hosszú kalitka már elég de minél nagyobb annál jobb. DE!!! ha nincsenek kiengedve akkor nem kalitka hanem röpde kell. Egy mondjuk 1-2méter mély, másfél-2méter magas és 3-4-5 méter hosszú röpde már elég.


Mivel ők madarak NÉLKÜLÖZHETETLEN nekik a repülés ahhoz hogy egészségesek,boldogok legyenek. Te se lennél boldog és idővel egészséges se ha egy székbe kötözve kéne leélned az életed.

2014. júl. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Nem-e , egy tenyesztotol vettuk oket es ebben a kalitkaban nottek fel.
2014. júl. 31. 17:21
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem elég. Sokan tartják ekkorában őket sajnos, mondván, kismadarak, elférnek ekkorában... :( De ezeknek a madaraknak nem olyan a természete, hogy egy mütyür kalitkában ugráljanak egyik rúdról a másikra. Mellesleg azon az ajtón bármi ami egy pintynél nagyobb és erősebb, lazán kiszökik.


És ha a "tenyésztő" ebben tartotta őket, akkor mi van? Attól még ez kicsi. Az én egyik nimfámat is olyan helyről hoztam ahol egy apró kalitkában volt a tesójával kikelése óta - nem is tud normálisan repülni, bár már javult a helyzet, de képzeld el a tesiórán a sor legvégén futó két méterrel lemaradt kövér kisfiút... Na kb. ilyen az én nimfám is a párjához képest aki egy pillanat alatt átrepül innen oda... (Valószínűleg ő jobb helyen nőtt fel.)


Tegyél félre egy kis zsebpénzt és szerezz be egy normális kalitkát.

2014. júl. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!