Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A hullámos papagájom belerepül...

A hullámos papagájom belerepült a mosogatóvízbe, de pár másodperc múlva kiszedtem. Lehet neki baja?

Figyelt kérdés
Most kicsit meg van ijedve, az egész teste vizes, de járkál a kalitkájában, ilyenek.

#repülés #víz #baj #papagáj #hullámos papagáj #mosogatóvíz #víztől baj #pár másodperc fürdés
2014. júl. 31. 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baja, nyugi!
2014. júl. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Quasar07 ***** válasza:
89%
Nem hiszem, hogy baja lenne. De ha nagyon agódsz miatta, hívd fel az állatorvost. Bocsi, de ez egy kicsit vicces. És elég benga lehet az a papagáj.. xdd de azért remélem, hogy nem lesz semmi baja.(:
2014. júl. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Tegyél rá egy törölközőt úgy, hogy kilásson alóla, és adhatsz neki egy tized kalmopyrynt.

Hívd fel az állatorvost, ha többet szeretnél tudni.

Ha forró volt a víz, kihullhat pár tolla tőle.

2014. júl. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szerintem szándékosan ment bele, csak nem tudta hogy pontosan mi is az. Nagyon kíváncsi teremtmény. Mostmár megszáradt a tolla, repültettem a szobában, tud repülni rendesen, kicsit még érezni rajta, hogy vizes.
2014. júl. 31. 15:51
 5/8 anonim ***** válasza:

Azért kellene a törölköző, mert megfázik!

Bár most meleg van, és az elején jobb lett volna. Ha alatta marad, akkor biztos, hogy örül neki és szüksége van rá.

2014. júl. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Remélem nem lesz baja!


Azt is remélem hogy tanultál az esetből. Én alapból se ajánlom a madarat a konyhába engedni mert ezerféle dolog van egy átlagos konyhában ami ártalmas nekik vagy veszélyes lehet a számukra. Teflon gáztól pl. akár pár perc alatt meghalhat de a mosogatógép gőze se tesz jót nekik. Ahogy pl. az is megtörténhet hogy belemegy a forró kajába a madár vagy épp a mosogatóvízbe esik bele.

Konyhában nincs helye madárnak akkor se ha az ember legjobb barátja a madár és még a WC-re is magával viszi(amit én szintén nem ajánlok).

Nálam pl. bármilyen evés előtt is vissza vannak rakva a kalitkába nehogy beleegyenek az emberi kajába ami ártalmas nekik.

2014. júl. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én csak akkor szoktam a konyhába vinni, amikor minden teljesen biztonságos, vagy hogyha nem, akkor kalitkában. A konyhában ugye a gáztól megéghet, én akkor például nem viszem ki, akkor sem, amikor a sütő megy, vagy éppen ki van nyitva a sütő ajtaja. Amikor ki van téve étel, akkor sem viszem ki. Most sem a konyhába vittem ki, csak még kicsit szoknia kéne az itteni létet (fiókaként vettem meg tavaly december 24-én), jobban mondva még szelidülnie kellene, mert csak egy hónapja hagyja például hogy kivegyem, simogassam, stb. Van neki különben egy "barátnője" is, ő a múlt hónapban került hozzá, vele meg van, ő még nem jön ki, jobban mondva nem akar kijönni, nem hagyja hogy megfogjam, én pedig nem akarom üldözni szegényt. Köszönöm az eddigi válaszokat, mostmár semmi gondja nincs neki, megszáradt a tolla, eszik, iszik, csivitel, nemrégiben repült egyet.
2014. júl. 31. 18:21
 8/8 anonim ***** válasza:
Jaaak ugyan már!!! Én az enyémeknek be szoktam tenni egy lábost teli vízzel. Imádnak benne lubickolni,mellesleg sohasem lett semmi bajuk. Az a lényeg hogy ne 20 fok alatt fürödjenek. Ugyhogy szerintem direkt ment bele,csak arra nem gondolt hogy mély lesz.
2016. febr. 1. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!