Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Elrepült a papagájom mit...

Kedves97 kérdése:

Elrepült a papagájom mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
2 hullámos papagájom van és az egyik valahogy kijött. nem ment messzire ott repkedett a házunk körül a szomszéd fáján ült a másik pedig csipogott neki és közelebb repült aztán megint vissza, beszéltem hozzá fütyültem neki hívtam de csak nem jött teljesen közel, aztán most besötétedett és eltünt :( hogy tudnám visszahívni ?

2014. júl. 31. 21:23
 1/8 anonim válasza:
Tegyél ki madáreledelt,és fog meg hálóval.
2014. júl. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az ablakba tegyél egy kislámpát,hagyd nyitva az ablakot,tegyél ki eledelt.
2014. júl. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ahogy a 2-es írja.


Nekünk sajnos nem volt olyan szerencsénk, hogy visszajöjjön. Talán valaki befogta, és megtartotta. Bízom benne legalább is.

2014. júl. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek megtettem mindent kiraktam a kalitkajat raktam bele kajat felkapcsoltam kint a lampat de sajnos nagyon szeles ido lett Nemhiszem h hazajon:(
2014. júl. 31. 23:53
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem fog elpusztulni a masik egyedul? Mar nagyon ossze voltak Szoval:(
2014. aug. 1. 15:15
 6/8 A kérdező kommentje:
Szokva*
2014. aug. 1. 15:15
 7/8 anonim ***** válasza:
Meglett azóta a madárka? :(
2015. márc. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
már régi kérdés de most láttam az utolsó kommentet, nem lett meg szegény :( viszont a másikkal semmi gond :) elvan egyedül is, rengeteget foglalkozok vele :) 'beszélni' is tud :)
2015. ápr. 9. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!