Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mi baja lehet a nagysándoromnak?

Lahunka98 kérdése:

Mi baja lehet a nagysándoromnak?

Figyelt kérdés
ül a rúdon és olyan mintha remegne. de igazából ezen kívül semmi baja eszik,iszik rendesen, még annyi hogy egy kicsit megy a hasa. De szerintem nem lehet komoly mert már március óta megvan. kicsit csabzott volt mikor megvettem de már kezdi kivedleni. Sajnos a korát nem tudom biztosan mert akitől ettem az találta még régebben.De annyi biztos h 3éves elmúlt és az állat orvos azt mondta hogy 3-4 ées lehet. nem tudjátok h miért remeg?
2014. aug. 7. 14:56
 1/3 Kék-ara klub válasza:
Én nem nagyon értek a papagáj betegségekhez én is csak kicsit tudok, de szerintem lehet hogy a stresz okozza.
2014. aug. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én valamilyen bakteriális vagy vírusos fertőzésre gondolnék, viszont szerintem ezt nem lehet így gyakori kérdéseken keresztül pontosan megmondani, hogy mi is a baj, keress fel egy papagájokhoz értő állatorvost minden féle képpen. A remegés lehet berögződött viselkedészavar, viszont attól nem kellene mennie a hasának. :/ Azért mielőbbi gyógyulást kívánok neki ;)
2014. aug. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget!
2014. aug. 7. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!